понеділок, 8 травня 2017 р.

Участь в екологічнії акції "Посади своє дерево!"

Естетичний  вигляд та краса  нашого навчального закладу несе гармонію у життя. Висаджені деревця, які з роками забуяють зелом, принесуть затишок та комфорт. Упорядкована шкільна територія сприяє повноцінному відпочинку дошкільнят та учнів нашого закладу під час перерв,  а наші зелені друзі прищеплюють їм любов до природи, вчать дбайливо ставитися до зелених насаджень, привчають до охайності і порядку.

Акція розрахована на привернення уваги до наших зелених друзів. Кожна людина може зробити корисну справу, посадивши дерево. Акція проходить двічі на рік: навесні та восени. Тому насаджуймо дерева та кущі у парках, скверах, а також на пришкільних ділянках!



Немає коментарів:

Дописати коментар