Естетичний вигляд та краса нашого навчального закладу несе гармонію у
життя. Висаджені деревця, які з роками забуяють зелом, принесуть затишок та
комфорт. Упорядкована шкільна територія сприяє повноцінному відпочинку
дошкільнят та учнів нашого закладу під час перерв, а наші зелені друзі прищеплюють їм любов до природи,
вчать дбайливо ставитися до зелених насаджень, привчають до охайності і
порядку.


Акція розрахована на
привернення уваги до наших зелених друзів. Кожна людина може зробити корисну
справу, посадивши дерево. Акція проходить двічі на рік: навесні та восени. Тому
насаджуймо дерева та кущі у парках, скверах, а також на пришкільних ділянках!




Немає коментарів:
Дописати коментар