понеділок, 8 травня 2017 р.

Прибираємо парк!

У рамках акції «Чисте серце — чисте місто» відбулося прибирання парку міста. Прикро, що дітям доводиться бачити і прибирати «сліди» дорослого недбальства. Хочеться вірити, що наші сьогоднішні вихованці і у дорослому житті залишаться такими ж небайдужими, що не висохне криниця людської доброти та готовності прийти на допомогу матінці – природі!


Учні працювали завзято і дружно, адже так приємно, коли довкілля сяє чистотою і охайністю. В кінці акції всі задоволені своєю працею вирішили керуватись у повсякденному житті висловом: «Чисто не там де прибирають, а там де не смітять». Тож давайте не смітити і підтримувати належний порядок!

 

Немає коментарів:

Дописати коментар