У рамках акції «Чисте
серце — чисте місто» відбулося прибирання парку міста. Прикро, що дітям
доводиться бачити і прибирати «сліди» дорослого недбальства. Хочеться вірити,
що наші сьогоднішні вихованці і у дорослому житті залишаться такими ж
небайдужими, що не висохне криниця людської доброти та готовності прийти на
допомогу матінці – природі!
Учні працювали завзято і
дружно, адже так приємно, коли довкілля сяє чистотою і охайністю. В кінці акції
всі задоволені своєю працею вирішили керуватись у повсякденному житті висловом:
«Чисто не там де прибирають, а там де не смітять». Тож
давайте не смітити і підтримувати належний порядок!


Немає коментарів:
Дописати коментар